Kalenders zwemschoolseizoen 2019-2020

 

Hier kan u de kalender terugvinden van zowel de lessen van de kikkerpoel als van de zwemschool. Voor de trainingen van de recreatieve groep kan u de kalender raadplegen.

 


 

Kalender kikkerpoel
 

  1e reeks   2e reeks   3e reeks   4e reeks   5e reeks   6e reeks
1 07/09/19 1 19/10/19 1 30/11/19 1 18/01/20 1 07/03/20 1 09/05/20
2 14/09/19 2 26/10/19 2 07/12/19 2 25/01/20 2 21/03/20 2 16/05/20
3 21/09/19 3 02/11/19 3 14/12/19 3 01/02/20 3 28/03/20 3 30/05/20
4 28/09/19 4 09/11/19 4 21/12/19 4 08/02/20 4 18/04/20 4 06/06/20
5 05/10/19 5 16/11/19 5 04/01/20 5 15/02/20 5 25/04/20 5 13/06/20
6 12/10/19 6 23/11/19 6 11/01/20 6 22/02/20 6 02/05/20 6 20/06/20

Klik hier om de kalender te downloaden.

 

Er is geen les op:
28/12/19, 29/02/20, 14/03/20, 04/04/20, 11/04/20, 23/05/20

 

Indeling van de groepen op zaterdag:
Zeepaardje: 11.00u - 11.30u
Pinguïn: 11.30u - 12.00u

Zeehond - Waterschildpad - Otter
Groep A: 09.00u - 09.30u
Groep B: 09.30u - 10.00u

Dolfijn - Haai - Orka
Groep A: 10.00u - 10.30u
Groep B: 10.30u - 11.00u

 


 

Kalender zwemschool
 

  1e reeks   2e reeks   3e reeks
1 07/09/19 1 30/11/19 1 07/03/20
2 14/09/19 2 07/12/19 2 21/03/20
3 21/09/19 3 14/12/19 3 28/03/20
4 28/09/19 4 21/12/19 4 18/04/20
5 05/10/19 5 04/01/20 5 25/04/20
6 12/10/19 6 11/01/20 6 02/05/20
7 19/10/19 7 18/01/20 7 09/05/20
8 26/10/19 8 25/01/20 8 16/05/20
9 02/11/19 9 01/02/20 9 30/05/20
10 09/11/19 10 08/02/20 10 06/06/20
11 16/11/19 11 15/02/20 11 13/06/20
12 23/11/19 12 22/02/20 12 20/06/20

Klik hier om de kalender te downloaden.

 

Clubkampioenschap: 23/11/2019

 

Er is geen les op:
28/12/19, 29/02/20, 14/03/20, 04/04/20, 11/04/20, 23/05/20

 

Indeling van de groepen op zaterdag:

10.00u - 10.30u gele groep
10.30u - 11.00u oranje groep
11.00u - 11.45u groene groep
lichtblauwe groep
11.45u - 12.30u donkerblauwe groep
zwarte groep
12.30u - 13.30u recrea 1
13.30u - 14.30u recrea 2

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer