Clubkampioenschap - uitslag

Wedstrijd 1: 100m wisselslag

De uitslag van deze wedstrijd kan je raadplegen via een apart pdf-bestand. Klik hier om dit bestand te openen.
(Dit is hetzelfde pdf-bestand voor alle 100m-wedstrijden.)

 

 


 

Wedstrijd 2: 75m wisselslag (zonder vlinderslag)

Reeks 1:

baan 1 Liselot De Cooman 2009 Recrea 1 FF
baan 2 Malak El Boujoufi 2011 Zwart 1:38.95
baan 3 Alexander Caudron 2011 Recrea 1 1:23.87
baan 4 Nette Meert 2011 Donkerblauw 1:38.31
baan 5 Ibe Smet 2012 Zwart 1:36.07
baan 6 Elysia De Ridder 2013 Donkerblauw 1:39.84

 


 

Wedstrijd 3: 25m benen

Reeks 1:

baan 1 Roos Vroenhove 2015 Gele orka 0:33.38
baan 2 Juliet Rahoens 2015 Gele orka 0:44.91
baan 3 Phil Debrock 2014 Orka 0:39.05
baan 4 Seppe De Landsheer 2014 Orka 0:41.71
baan 5 Cataleya Vandersmessen 2015 Orka 1:07.06

 

Reeks 2:

baan 1 Senne De Wolf 2011 Geel 0:42.31
baan 2 Nel Deville 2015 Geel 0:54.35
baan 3 Lily Little 2015 Geel 0:38.67
baan 4 Luan De Ceuleneer 2014 Oranje 0:39.97
baan 5 Nel Van Schelvergem 2015 Oranje 0:43.41
baan 6 Yorben Agtergael 2013 Geel 0:48.01

 


 

Wedstrijd 4: 50m rugslag

Reeks 1:

baan 1 Elysia De Ridder 2013 Donkerblauw 1:10.96
baan 2 Floor D'Almagne 2012 Donkerblauw 0:56.59
baan 3 Romy Straetmans 2012 Lichtblauw 1:00.92
baan 4 Ella De Ridder 2013 Groen 1:01.82
baan 5 Emma Van Eycken 2013 Groen 1:15.21
baan 6 Femke Bayens 2014 Lichtblauw 1:03.78

 

Reeks 2:

baan 2 Xander Heyman 2010 Groen 1:09.91
baan 3 Imrane Chkikar 2012 Groen 1:04.86
baan 4 Roan Cobbaert 2012 Groen 1:10.90

 


 

Wedstrijd 5: 100m rugslag

De uitslag van deze wedstrijd kan je raadplegen via een apart pdf-bestand. Klik hier om dit bestand te openen.
(Dit is hetzelfde pdf-bestand voor alle 100m-wedstrijden.)

 

 


 

Wedstrijd 6: 25m rugslag

Reeks 1:

baan 1 Nel Deville 2015 Geel 0:39.97
baan 2 Lily Little 2015 Geel 0:33.56
baan 3 Anouk Leneer 2015 Oranje 0:35.13
baan 4 Luan De Ceuleneer 2014 Oranje 0:31.88
baan 5 Eline Provoost 2014 Oranje 0:39.24
baan 6 Noor Vernaillen 2014 Oranje 0:39.42

 

Reeks 2:

baan 1 Emma De Naeyer 2013 Oranje 0:34.44
baan 2 Leon Rahoens 2013 Oranje 0:31.59
baan 3 Emma Van Eycken 2013 Groen 0:34.76
baan 4 Roan Cobbaert 2012 Groen 0:31.23
baan 5 Siebe Vernaillen 2012 Geel 0:36.83
baan 6 Daria Theodora Negoita 2011 Groen 0:27.88

 


 

Wedstrijd 7: 50m crawl

Reeks 1:

baan 1 Emma Van Eycken 2013 Groen 1:14.42
baan 2 Max Vlassenbroeck 2012 Lichtblauw 1:19.25
baan 3 Floor D'Almagne 2012 Donkerblauw 1:03.76
baan 4 Maxim Borodiy 2012 Lichtblauw 0:46.18
baan 5 Imrane Chkikar 2012 Groen 1:00.59
baan 6 Ruben Vroenhove 2012 Groen 0:58.69

 

Reeks 2:

baan 1 Lars Stockmans 2012 Donkerblauw FF
baan 2 Seppe Vernaillen 2012 Donkerblauw 0:47.34
baan 3 Nette Meert 2011 Donkerblauw 0:56.98
baan 4 Leon Vanderniepen 2011 Donkerblauw 0:58.03
baan 5 Daria Theodora Negoita 2011 Groen 1:00.03
baan 6 Timo Vanderveken 2011 Lichtblauw 1:01.16

 

Reeks 3:

baan 2 Liese De Landsheer 2010 Donkerblauw 0:56.13
baan 3 Xander Heyman 2010 Groen 1:05.57
baan 4 Kobe Stockmans 2010 Donkerblauw FF
baan 5 Liam Vanderveken 2009 Donkerblauw 1:08.38

 


 

Wedstrijd 8: 100m vrije slag

De uitslag van deze wedstrijd kan je raadplegen via een apart pdf-bestand. Klik hier om dit bestand te openen.
(Dit is hetzelfde pdf-bestand voor alle 100m-wedstrijden.)

 

 


 

Wedstrijd 9: 50m schoolslag

Reeks 1:

baan 2 Femke Bayens 2014 Lichtblauw 1:35.44
baan 3 Louise Bullen 2013 Zwart 1:12.45
baan 4 Yinthe De Kinder 2013 Lichtblauw 1:27.78

 

Reeks 2:

baan 1 Max Vlassenbroeck 2012 Lichtblauw 1:22.83
baan 2 Ibe Smet 2012 Zwart 1:01.42
baan 3 Romy Straetmans 2012 Lichtblauw 1:02.47
baan 4 Lars Stockmans 2012 Donkerblauw FF
baan 5 Emmy De Ridder 2012 Lichtblauw 1:04.27

 

Reeks 3:

baan 1 Malak El Boujoufi 2011 Zwart 1:06.28
baan 2 Timo Vanderveken 2011 Lichtblauw 1:13.47
baan 3 Liese De Landsheer 2010 Donkerblauw 1:08.04
baan 4 Kobe Stockmans 2010 Donkerblauw FF
baan 5 Liam Vanderveken 2009 Donkerblauw 1:07.54

 


 

Wedstrijd 10: 100m schoolslag

De uitslag van deze wedstrijd kan je raadplegen via een apart pdf-bestand. Klik hier om dit bestand te openen.
(Dit is hetzelfde pdf-bestand voor alle 100m-wedstrijden.)

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer